Snel naar...
Bezoekadres
Lindeplein 1, Brunssum
tel.: 045-527 85 55
Openingstijden / contactgegevens

Zoeken



Start verbouwing gymzaal Planeetstraat

Op donderdag 18 februari 2010 is een begin gemaakt met de verbouwing van de gymzaal aan de Planeetstraat in Treebeek (Brunssum).

Na de verbouwing zal Tafeltennisvereniging Brunssum (TTV Brunssum) gebruik gaan maken van de gymzaal.
 
TTV Brunssum was tot eind 2009 gehuisvest in het voormalige Deltacollege in Brunssum. In november 2009 kwam deze locatie, vanwege sloop, te vervallen. Inmiddels heeft TTV Brunssum tijdelijk onderdak gekregen bij basisschool De Opstap, in afwachting van een definitieve huisvesting in de verbouwde gymzaal aan de Planeetstraat.
 
foto verbouwing
Richard de Boer, wethouder gemeente Brunssum (rechts), en Wim Reubsaet, voorzitter van TTV Brunssum, verrichtten op donderdag 18 februari 2010 het startschot voor de verbouwingswerkzaamheden van de gymzaal aan de Planeetstraat in Brunssum. Foto: Chantalle Keulers.

Verbouwing

Bij de verbouwing van de gymzaal zullen de kleedlokalen en toiletgroepen grondig verbouwd worden. Verder wordt ook de verlichting vernieuwd. Naast de gymzaal wordt een nieuwe kantine gebouwd, met een doorgang naar de gymzaal.
De buitenzijde van de gymzaal wordt ook flink opgeknapt. De graffiti wordt verwijderd en de muren worden geheel opnieuw beschilderd. Het nieuwe schilderwerk wordt tevens voorzien van een anti-graffiti coating. Verder wordt ook de directe omgeving van de gymzaal - bestrating, groenvoorziening - opgeknapt. De kosten van de verbouwing en herinrichting bedragen circa 188.000,- euro.
 
Wethouder sportzaken Richard de Boer: "Naar verwachting zal TTV Brunssum vanaf begin april 2010 gebruik kunnen gaan maken van de nieuwe accommodatie. Het is de bedoeling dat het beheer en de exploitatie van de gymzaal op termijn wordt overgedragen aan de tafeltennisvereniging. De gemeente blijft echter eigenaar van het gebouw.
Hoofdhuurder van de gymzaal is momenteel basisschool Koning Beatrixschool. Na de verbouwing kunnen leerlingen van de basisschool de gymzaal blijven gebruiken voor sport- en gymlessen, in ieder geval tot 2013, wanneer de nieuwe Brede School (met nieuwe gymzaal) in Brunssum-West opengaat."
 


Vlak 2